Режисерското деби на Пенелопе Круз за Agent Provocateur

43

penelope-cruz-agent-provocateur-hed-2013

Како изгледа еден пет минутен рекламен спот, под палката на познатата оскаровка Пенелопе Круз. Во видеото за момент се појавува и нејзината сестра Моника Круз, како и сопругот на Пенелопе, Хавиер Бардем.

Инаку популарните сестри стојат и зад линијата на долна облека која е прикажана во рекламата.

Секси, провокативно или веќе видено, оценете сами.