Најголемиот Black Friday e Online

16

Празникот на шопингот и попустите e се попопуларен низ годините кај нас, па со нетрпение купувачите очекуваат да се впуштат во потрага по добри зделки и попусти во текот на наредните неколку денови. Со оглед на ситуацијата и глобалната пандемија годинава интересот за Black Friday шопинг не е опаднат, но е ориентиран кон онлајн купувањето како лесен и безбеден начин за уживање шопингот.

Токму на Grouper.mk може да најдете преку 5.000 различни зделки за сечиј вкус со попусти до 90% и да уживате во шопингот без грижи за гужви, турканици, редици и дистанца. Оваа година Grouper пo седми пат ја организира најголемата Black Friday кампања во земјава со непобедлива понуда од најразлични производи за домот, облека и додатоци, патувања на попуст низ земјава, здравствени прегледи и третмани за разубавување и сè тоа по луди цени и во ограничени количини!

Попустите траат цел викенд, заклучно со понеделник, Cyber Monday 30.11 кога дополнително ќе бидат понудени нови зделки кои ќе траат само 24 часа.

За да биде еуфоријата поголема Black Friday годинава е “зачинет“ и со наградна игра со Mastercard Одбери онлајн!, што значи дека со секој купен производ (трансакција) со Mastercard платежна картичка од Grouper Shopping Mall, влегувате во извлекувањето кое може да ви донесе смартфон Samsung Galaxy S20, електричен тротинет Segway, лаптоп ASUS или прочистувач на воздух Blue Air.