100 денари гратис за секој граѓанин на Македонија

64

По повод 8-ми Март, MarketKonekt.com ви доделува 100 денари гратис при купување на подароци за вашите најдраги.

Логирајте се на MarketKonekt.com и веднаш ги добивате вашите пари за трошење.

Ако не сте регистриран корисник – регистрирајте се ТУКА.

За вас нудиме Swarovski накит, Victoria’s Secret козметика или цвеќе.

sl 1

Swarovski накит:

  1. Обетки Swarovski Octagon Aqua 14 mm, цена: 170 ден. 1.070 ден. – погледнете ги и нарачајте ги тука
  2. Обетки Swarovski Срце 14 mm, цена: 200 ден. 1.100 ден. – погледнете ги и нарачајте ги тука
  3. Сет Swarovski Mini Triangle Cristal Clear (Обетки + Привезок) 15 мм, цена: 350 ден. 1.250 ден. – погледнете ги и нарачајте ги тука

Целата понуда од Swarovski накитот погледнете ја ТУКА.

sl 2

Victoria’s Secret козметика:

  1. Лосион за тело Victoria’s Secret Seducative Amber Exotics, цена 050 ден. 709 ден. – (22% попуст) погледнете го и нарачајте го тука
  2. Спреј за тело Victoria’s Secret Love is Heavenly, цена 490 ден. 1.027 ден. (24% попуст) – погледнете го и нарачајте го тука
  3. Спреј за тело Victoria’s Secret Pink Oh What Fun, цена 497 ден. 1.172 ден. (15% попуст) – погледнете го и нарачајте го тука

Целата понуда од Victoria’s Secret погледнете ја ТУКА.

sl 3

Цвеќиња:

  1. Азалеа саксиско цвеќе, цена 360 ден. 260 ден. – погледнете го и нарачајте го тука
  2. Спатифилум саксиско цвеќе, цена 500 ден. 400 ден. – погледнете го и нарачајте го тука
  3. Орхидеа саксиско цвеќе, цена 1000 ден. 900 ден. – погледнете го и нарачајте го тука

Целата понуда на цвеќиња погледнете ја ТУКА.

Акцијата 100 денари гратис за секој трае до 10 март 2016.

Нарачајте уште сега за да бидете сигурни дека подароците ќе ви пристигнат пред 8-ми Март.

За помош јавете ни се на 02/3177-888 (од 08:00 до 16:30 секој работен ден) или на info@marketkonekt.com. Ќе ни биде драго да ви помогнеме при изборот и купувањето на подароците за 8-ми Март.