Брзо и лесно до сè што му е потребно на вашето бебе со MarketKonekt – бесплатна испорака во месец декември

2

Времето кое мајките и татковците го делат со најмалечките и најмилите е незаменливо и бесценето. Отсега нема потреба вашето време да го трошите за секојдневните набавки на производи за вашето бебе. Со MarketKonekt.com брзо и лесно наоѓате и нарачувате сé што ви е потребно он-лајн, а производите ги добивате дома за само еден до два работни дена.

mom-baby-shopping-online

На MarketKonekt обезбедивме за вас голем избор на производи што постојано, секој ден му се потребни на вашето бебе: бебешка козметика, пелени, храна за бебе, облека, играчки, креветчиња, релаксатори, колички, седишта за во кола, производи за мама и многу други. Внимателно се избрани квалитетни производи од продавачи кои веќе ја имаат вашата доверба: Рептил маркети, Тритекс, Мак-нова, Андреј компани, Аптека Виола, Дексико, Витамикс Свансон и други компании.

cute-babyКако купувате преку MarketKonekt?

Постапката на купување е едноставна. Производите ги наоѓате во посебна секција мајка и бебе или со пребарување. Целосно се информирате за понудата и производот што ви е потребен го нарачувате и избирате начин на плаќање и достава што ви одговара, со само неколку клика. Внесувате домашна адреса и контакт телефон за достава и го добивате производот во рок од 1 до 2 работни дена. Производите се испорачуваат до домовите низ целата држава.

Обратете се за помош

Тимот на MarketKonekt ќе ви одговори на секое прашање околу купувањето преку сајтот. Обрате ни се преку нашиот сајт, на нашот фејсбук профил или на телефон (02) 3177 888.

Промотивно за цел месец декември ви обезбедивме бесплатна достава низ цела Македонија за сите производи од секцијата Мајка и бебе.