Луксузен микс за мажи

3

1M

 

Еклектичен изглед за мажи препорачуваат светските модни критичари за оваа сезона пролет/лето. Доколку сакате да бидете во тренд со модните текови, тогаш треба да ги имате овие луксузни парчиња во своите ормани.

Tod’s

2M

Salvatore Ferragamo

3M

Bottega Veneta

4M

Etro

5M

Canali

6M

Just Cavalli

7M

Hermès

8M

Georgio Armani

9M